+30 2810 371071

Το Σάββατο 15/6/2019, στο Εθνικό Κολυμβητήριο Ηρακλείου, πραγματοποιήθηκε ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών. Την ημερίδα διοργάνωσαν τα Δελφίνια Ηρακλείου στην οποία και συμμετείχαν 150 κολυμβητές-τριες από 12 σωματεία της Κρήτης.

Άλλη μία κολυμβήτριά μας εξασφάλισε την συμμετοχή της στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στην κατηγορία Παγκορασίδων Α', η Κοκοβάκη Χρύσα στα 50μ. Πρόσθιο, ανεβάζοντας τον αριθμό των συμμετοχών των Δελφινιών στις 21.

Τελευταία αγωνιστική υποχρέωση των αθλητών μας πριν τα Πανελλήνια Πρωταθλήματα είναι οι Διεθνείς Αγώνες Κολύμβησης 'Τσέτσο Γκολομεέβ 2019'. Εκεί περιμένουμε να κατακτήσουν κι άλλοι κολυμβητές μας τα όρια για τα Πρωταθλήματα.

Οι επιδόσεις των κολυμβητών-τριων μας:

ΑΓΟΡΙΑ

Πετράκης Νίκος (ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ): 100μ. Ελ. (58.64)

Χριστοφακάκης Αντώνης: 50μ. Πετ. (31.12), 50μ. Πρ. (37.35)

Μαυρογιάννης Γιώργος: 100μ. Ελ. (1.02.27), 50μ. Ελ. (29.32), 200μ. Ελ. (2.14.60)

Κουμιανάκης Γιάννης: 100μ. Ελ. (1.07.08), 50μ. Ελ. (29.48 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.26.85 Α.Ρ.)

Σταματάκης Μιχάλης: 100μ. Ελ. (1.05.41 Α.Ρ.), 50μ. Ελ. (30.51 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.23.50 Α.Ρ.)

Μουλακάκης Ανδρέας: 100μ. Ελ. (1.10.04 Α.Ρ.), 50μ. Ελ. (32.93), 200μ. Ελ. (2.32.62 Α.Ρ.)

Μαρής Μανώλης: 100μ. Ελ. (1.32.35 Α.Ρ.), 50μ. Ελ. (39.32 Α.Ρ.)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Χριστοφακάκη Κάλλια (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ): 50μ. Ελ. (28.77)

Γενειατάκη Μιχαέλα: 50μ. Πετ. (33.81)

Κυπραίου Στέλλα: 100μ. Ελ. (1.14.72), 50μ. Ελ. (32.93 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.34.51 Α.Ρ.)

Μαμάκη Μαρία: 100μ. Πρ. (1.32.99), 50μ. Πρ. (41.58 Α.Ρ.)

Παπουτσάκη Μαρία: 100μ. Πρ. (1.35.19), 200μ. Πρ. (3.21.56)

Κοκοβάκη Χρυσή: 100μ. Πρ. (1.35.28 Α.Ρ.), 50μ. Πρ. (42.23 Α.Ρ.)

Αθανασάκη Μαρία: 50μ. Ελ. (35.53)

Αθανασάκη Ελένη: 50μ. Ελ. (35.58)

Κοκοβάκη Χρυσή

Σπουδαίες μάχες έδωσαν οι 38 κολυμβητές και κολυμβήτριες των Δελφινιών σε ένα συναρπαστικό διήμερο στα Χανιά στους θερινούς αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών 9-12 ετών.

Οι κολυμβητές μας στο σύνολό τους έκαναν ατομικά ρεκόρ και κατέκτησαν 25 μετάλλια εκ των οποίων τα 23 σε ατομικά αγωνίσματα και 2 σε ομαδικά (11 Χρυσά, 5 Ασημένια και 9 Χάλκινα).

Οι αγώνες με διοργανωτές τον ΝΟ Χανίων και την ΠΕΚΥΚ-Ρ ήταν εξαιρετικοί και έγιναν σε τέσσερις αγωνιστικές ενότητες. Συμμετείχαν 600 κολυμβητές-τριες από όλη την Κρήτη.

Σε αυτούς αγώνες αυτούς ξεχώρισαν για την κατάκτηση Χρυσών μεταλλίων οι Λιανουδάκης Γιώργος, Μουλακάκης Νίκος, Καγιαμπάκη Κατερίνα, Αλεξανδρή Ειρήνη και Βούρτση Ελευθερία.

Συγχαρητήρια στους ‘μικρούς’ μας και στους προπονητές μας Μάριο Χριστοδουλάκη και Αγαπητό Μηναδάκη για όλες τις προσπάθειες που κατέβαλλαν ώστε να ολοκληρωθεί μία επιτυχημένη αγωνιστική χρονιά.

Αναλυτικά οι επιδόσεις και οι θέσεις των κολυμβητών-τριων μας:

ΑΓΟΡΙΑ

Λιανουδάκης Γιώργος: 1ος 100μ. Πρ. (1.23.46 Α.Ρ.), 1ος 50μ. Πρ. (38.25 Α.Ρ.), 1ος 200μ. Πρ. (3.02.00 Α.Ρ.)

Μερσυνιάς Στέλιος: 4ος 100μ. Πρ. (1.31.78), 2ος 50μ. Πρ. (40.95 Α.Ρ.), 3ος 200μ. Πρ. (3.12.51 Α.Ρ.)

Παπαδάκης Κων/νος: 4ος 400μ. Ελ. (5.19.28 Α.Ρ.), 5ος 200μ. Ελ. (2.32.12), 2ος 800μ. Ελ. (11.07.52)

Μαλλιωτάκης Γιώργος: 4ος 100μ. Πρ. (1.36.22), 3ος 50μ. Πρ. (43.22 Α.Ρ.), 3ος 200μ. Πρ. (3.22.81 Α.Ρ.)

Φραγκάκης Γιώργος: 18ος 50μ. Πετ. (59.38), 10ος 200μ. Ελ. (3.16.00 Α.Ρ.), 9ος 100μ. Ελ. (1.28.14 Α.Ρ.)

Σβυρινάκης Νίκος: 5ος 200μ. Υπτ. (3.07.39), 5ος 100μ. Υπτ. (1.28.97), 3ος 50μ. Υπτ. (40.15)

Βαμβουκάκης Μάνος: 14ος 200μ. Ελ. (3.31.13 Α.Ρ.), 18ος 100μ. Ελ. (1.36.82 Α.Ρ.)

Κυπραίος Γιώργος: 10ος 50μ. Πρ. (54.41), 5ος 200μ. Ελ. (2.53.76 Α.Ρ.), 5ος 100μ. Ελ. (1.18.73 Α.Ρ.)

Φραγκιαδάκης Μηνάς: 28ος 50μ. Ελ. (45.10 Α.Ρ.), 20ος 50μ. Υπτ. (57.28 Α.Ρ.), 20ος 100μ. Ελ. (1.43.73 Α.Ρ.)

Χιωτάκης Στέφανος: 3ος 200μ. Ελ. (2.55.05), 2ος 100μ. Ελ. (1.19.91 Α.Ρ.)

Μουλακάκης Νίκος: 1ος 50μ. Πρ. (49.86 Α.Ρ.), 1ος 50μ. Υπτ. (46.00 Α.Ρ.)

Μαρής Ζαχαρίας: 36ος 50μ. Ελ. (57.54), 21ος 50μ. Υπτ. (1.05.66)

Μαρής Γιώργος: 33ος 50μ. Ελ. (50.42 Α.Ρ.), 31ος 100μ. Ελ. (1.53.63 Α.Ρ.)

Παρασύρης Θωμάς: 26ος 50μ. Ελ. (1.06.81)

Τζαγκαράκης Χριστόφορος: 13ος 50μ. Υπτ. (58.09 Α.Ρ.)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Καγιαμπάκη Κατερίνα: 400μ. Ελ. (5.32.27), 200μ. Ελ. (2.30.85), 800μ. Ελ. (10.45.79 Α.Ρ.)

Αξιώτη Κων/να: 10η 50μ. Ελ. (35.97), 8η 100μ. Ελ. (1.19.55)

Σβυρινάκη Κατερίνα: 12η 200μ. Ελ. (3.03.55), 12η 50μ. Υπτ. (43.36), 13η 100μ. Ελ. (1.27.62)

Μαμάκη Εμμανουέλα: 9η 50μ. Ελ. (35.00), 7η 100μ. Υπτ. (1.27.88 Α.Ρ.), 9η 100μ. Ελ. (1.22.74)

Γεωργουλάκη Άννα: 4η 100μ. Πρ. (1.34.26 Α.Ρ.), 50μ. Πρ. (41.30 Α.Ρ.), 4η 200μ. Πρ. (3.24.51 Α.Ρ.)

Μιχελιδάκη Ειρήνη: 5η 200μ. Υπτ. (3.07.79 Α.Ρ.), 8η 100μ. Υπτ. (1.28.04), 5η 50μ. Υπτ. (40.71)

Δαδούση Μαρίνα: 4η 50μ. Ελ. (34.51 Α.Ρ.), 11η 50μ. Υπτ. (44.56), 100μ. Ελ. (1.18.48 Α.Ρ.)

Αλεξανδρή Ειρήνη: 200μ. Υπτ.(3.05.23 Α.Ρ.), 100μ. Υπτ. (1.26.32 Α.Ρ.), 50μ. Υπτ. (40.05)

Ασημομύτη Εύα: 16η 50μ. Πρ. (53.39 Α.Ρ.), 5η 200μ. Ελ. (3.07.19 Α.Ρ.)

Κοκοβάκη Αριστέα: 20η 50μ. Πρ. (54.26 Α.Ρ.), 7η 200μ. Ελ. (3.14.80)

Πλευράκη Ιωάννα: 5η 100μ. Υπτ. (1.37.71), 6η 50μ. Υπτ. (44.52)

Μπογδανίδη Άννα: 4η 100μ. Πρ. (1.43.06 Α.Ρ.), 4η 50μ. Πρ. (48.96 Α.Ρ.)

Γλακουσάκη Ιωάννα: 16η 100μ. Πρ. (2.06.30)

Μπογδανίδη Μαγδαλένα: 16η 50μ. Ελ. (47.48), 4η 50μ. Υπτ. (49.54 Α.Ρ.)

Βούρτση Ελευθερία: 50μ. Ελ. (40.49), 100μ. Ελ. (1.29.04 Α.Ρ.)

Ταμπακάκη Μαρία: 8η 50μ. Πρ. (1.08.73 Α.Ρ.), 37η 50μ. Ελ. (1.02.70 Α.Ρ.)

Βασιλειάδη Μαρίνα: 14η 200μ. Ελ. (3.09.99 Α.Ρ.), 14η 50μ. Υπτ. (43.88 Α.Ρ.), 17η 100μ. Ελ. (1.30.73)

Μαρή Ραφαέλα: 38η 50μ. Ελ. (1.03.08 Α.Ρ.), 31η 50μ. Υπτ. (1.14.33 Α.Ρ.)

Μυρτεζάι Λιβία: 40η 50μ. Ελ. (1.04.28 Α.Ρ.), 34η 50μ. Υπτ. (1.18.98 Α.Ρ.)

Παρασύρη Ειρήνη: 43η 50μ. Ελ. (1.18.39 Α.Ρ.), 30η 50μ. Υπτ. (1.11.96 Α.Ρ.)

Μαρή Θεανώ: 22η 50μ. Ελ. (46.08 Α.Ρ.), 20η 100μ. Ελ. (1.45.32 Α.Ρ.)

Βασιλειάδη Δέσποινα: 5η 50μ. Ελ. (34.70 Α.Ρ.), 8η 50μ. Υπτ. (42.44 Α.Ρ.), 5η 100μ. Ελ. (1.22.50 Α.Ρ.)

Κουκουλάκη Ελένη: 20η 50μ. Ελ. (54.56 Α.Ρ.), 19η 100μ. Ελ. (2.05.97 Α.Ρ.)

ΣΚΥΤΑΛΕΣ

4x100μ. Ελ. Κορίτσια 11 ετών θέση (Αλεξανδρή, Βασιλειάδη Δ., Ασημομύτη, Δαδούση) με χρόνο 5.30.40

4x100μ. Ελ. Κορίτσια 12 ετών 4η θέση (Μαμάκη, Καγιαμπάκη, Γεωργουλάκη, Αξιώτη) με χρόνο 5.03.30

4x100μ. Μ.Ο. Κορίτσια 12 ετών θέση (Μιχελιδάκη, Γεωργουλάκη, Καγιαμπάκη, Μαμάκη) με χρόνο 5.43.44

Στις 24 Μαϊου 2019 πραγματοποιήθηκε η ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών, με διοργανωτή τον Ωκεανό Ηρακλείου, στο Εθνικό κολυμβητήριο Ηρακλείου.

Οι αγώνες έγιναν σε δύο αγωνιστικές ενότητες, όπου στην απογευματινή ενότητα οι καιρικές συνθήκες δεν ήταν καθόλου καλές αφού επικρατούσαν ισχυροί άνεμοι και για άλλη μία φορά οι κολυμβητές της Κρήτης ζημιώθηκαν. 

Τα Δελφίνια συμμετείχαν με 13 κολυμβητές και κολυμβήτριες δοκιμάζοντας καινούρια αγωνίσματα και κατακτώντας νέα όρια για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.

Αγόρια

Πετράκης Νίκος (ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ): 800μ. Ελ. (9.31.66)

Χριστοφακάκης Αντώνης: 50μ.Πετ. (32.03), 50μ. Πρ. (37.60)

Μαυρογιάννης Γιώργος: 200μ. Ελ. (2.17.25)

Κουμιανάκης Γιάννης: 50μ. Ελ. (30.46), 100μ. Ελ. (1.06.90)

Σταματάκης Μιχάλης: 50μ. Ελ. (30.63 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.05.85 Α.Ρ.)

Μουλακάκης Ανδρέας: 50μ. Ελ. (33.32), 100μ. Ελ. (1.10.84 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.35.27)

Κορίτσια

Χριστοφακάκη Κάλια (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ): 50μ. Ελ. (29.26)

Μουντουράκη Νίκη (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ): 200μ. Ελ. (2.23.03)

Παπαδημητρίου Ηλέκτρα: 50μ. Πρ. (41.81)

Γενειατάκη Μικαέλα: 200μ. Πετ. (3.09.41 Α.Ρ.)

Παπουτσάκη Μαρία: 100μ. Πρ.(1.34.68), 200μ. Πρ. (3.19.54 Α.Ρ.)

Κυπραίου Στέλλα: 100μ. Ελ. (1.16.05), 200μ. Ελ. (2.38.80), 800μ. Ελ. (11.24.66 Α.Ρ.)

Μαμάκη Μαρία: 50μ. Πρ. (42.26), 100μ. Πρ. (1.34.45), 200μ. Πρ. (3.16.77 Α.Ρ.)

Παπουτσάκη Μαρία

Γενειατάκη Μιχαέλα

Κυπραίου Στέλλα

Σταματάκης Μιχάλης

Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης ΟΠΑΠ το οποίο έγινε στις 22-23 Μαΐου 2019 στο  ΟΑΚΑ, η κολυμβήτριά μας και κολυμβήτρια του Αθλητικού Ομίλου "Ζωοδόχος Πηγή", Σύλια Χιώτη πραγματοποίησε μία εξαιρετική εμφάνιση.

Πέτυχε ένα μεγάλο Πανελλήνιο ρεκόρ στα 400μ. Ελεύθερο με 4.55.31 (προηγούμενο δικό της 4.58.09 - Πτολεμαϊδα).

Κατέκτησε τρία Χρυσά μετάλλια στα 50μ.-400μ. Ελεύθερο και 100μ. Πρόσθιο.

Η Σύλια επιβεβαίωσε τα όρια πρόκρισης και στα 100μ. Πρόσθιο και στα 400μ. Ελεύθερο για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στο Λονδίνο στις 9 έως 15 Σεπτεμβρίου.

Στα 100μ. Πρόσθιο σημείωσε χρόνο 1.23.16 και στα 50μ. Ελεύθερο πέτυχε χρόνο 29.65.

Οι επιδόσεις της Σύλιας, τόσο στα 100μ. Πρόσθιο όσο και στα 400μ. Ελεύθερο αποτελούν αυτή την στιγμή την πέμπτη επίδοση στο κόσμο.

Όπως δήλωσε η Σύλια Χιώτη "Είμαι αρκετά ευχαριστημένη από τις προσπάθειές μου στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης ΟΠΑΠ. Αν και ταλαιπωρήθηκα αρκετά μία εβδομάδα πριν τους αγώνες από μία ίωση, αυτό δεν στάθηκε εμπόδιο ώστε να πετύχω το Πανελλήνιο ρεκόρ στα 400μ. Ελεύθερο  και να κολυμπήσω κοντά στους χρόνους μου στα άλλα δύο αγωνίσματα. Ο επόμενος στόχος μου είναι το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης στο Λονδίνο. Υπάρχουν δυσκολίες στην καθημερινότητά μου, όμως αντιμετωπίζονται με την σωστή καθοδήγηση των προπονητών μου." 

Συγχαρητήρια στην κολυμβήτριά μας και στους προπονητές μας Αγαπητό Μηναδάκη και Μάριο Χριστοδουλάκη.

Σύλια, το Τόκιο σε περιμένει...!!

 

Στις 18 & 19 Μαϊου 2019, πραγματοποιήθηκε από την Κολυμβητική Ομοσπονδία Ελλάδας και την ΠΕΚΥΚ-Ρ, η 1η θερινή ημερίδα ορίων και ημερίδα προαγωνιστικών κατηγοριών 9-12 ετών, στο Εθνικό Κολυμβητήριο Ηρακλείου.

Τα Δελφίνια με 50 κολυμβητές-τριες πραγματοποίησαν μία καλή εμφάνιση με πολλά ατομικά ρεκόρ.

Άλλος ένας κολυμβητής μας εξασφάλισε την συμμετοχή του στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στην κατηγορία Παμπαίδων Β’, ο Σπύρος Πετράκης στα 50μ.-100μ.-200μ. Ύπτιο, ανεβάζοντας τον αριθμό των συμμετοχών των Δελφινιών στις 20.

Αυτό το Σαββατοκύριακο είχαμε μία ακόμα συμμετοχή των Δελφινιών στο Διεθνές Μίτινγκ ‘Ακρόπολις’ όπου ο Μιχάλης Γιαννακάκης στα 50μ. Ελεύθερο και με χρόνο 25.24 ήρθε 32ος. Με τη συμμετοχή του στα ‘Νιόβεια’, στα ‘Βενιζέλεια’ και στο ‘Ακρόπολις’, ο κολυμβητής μας αποκόμισε μεγάλες εμπειρίες οι οποίες θα τον ωφελήσουν στο μέλλον.

Αναλυτικά οι επιδόσεις των κολυμβητών-τριων μας:

Προαγωνιστικά

Αγόρια

Λιανουδάκης Γιώργος: 50μ. Πρ. (39.04), 100μ. Πρ. (1.24.48 Α.Ρ.), 200μ. Πρ. (3.05.37)

Παπαδάκης Κων/νος: 50μ. Ελ. (31.63 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.10.57 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.30.31 Α.Ρ.)

Παρασύρης Θωμάς: 50μ. Ελ. (1.05.11 Α.Ρ.), 50μ. Υπτ. (1.19.79 Α.Ρ.)

Μαλλιωτάκης Γιώργος: 50μ. Πρ. (44.89), 100μ. Πρ. (1.38.97), 200μ. Πρ. (3.25.97)

Σβυρινάκης Νίκος: 50μ. Υπτ. (40.05 Α.Ρ.), 100μ. Υπτ. (1.28.52 Α.Ρ.), 200μ. Υπτ. (3.06.3 Α.Ρ.7)

Βαμβουκάκης Μάνος: 100μ. Ελ. (1.37.35 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (4.13.09), 50μ. Πρ. (59.02 Α.Ρ.)

Κυπραίος Γιώργος: 200μ. Ελ. (2.56.87), 400μ. Ελ. (6.00.17 Α.Ρ.)

Χιωτάκης Στέφανος: 100μ. Ελ. (1.22.24), 50μ. Πετ. (48.89 Α.Ρ.)

Μουλακάκης Νίκος: 50μ. Ελ. (40.06), 100μ. Ελ. (1.27.53 Α.Ρ.)

Μονιάκης Μιχάλης: 50μ. Ελ. (56.71 Α.Ρ.)

Τζαγκαράκης Χριστόφορος: 50μ. Ελ. (54.76 Α.Ρ.)

Μαρζέλος Γιώργος: 50μ. Ελ. (1.06.00 Α.Ρ.)

Κορίτσια

Καγιαμπάκη Κατερίνα: 50μ. Ελ. (31.34 Α.Ρ.), 400μ. Ελ. (5.20.83), 800μ. Ελ. (10.48.70)

Αξιώτη Κων/να: 50μ. Ελ. (35.19 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.19.00 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.48.89 Α.Ρ.)

Σβυρινάκη Κατερίνα: 50μ. Ελ. (37.91 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.22.86 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (3.00.97)

Μαμάκη Εμμανουέλα: 100μ. Ελ. (1.17.54 Α.Ρ.), 50μ. Υπτ. (40.56)

Γεωργουλάκη Άννα: 50μ. Ελ. (33.82 Α.Ρ.), 400μ. Ελ. (5.48.60 Α.Ρ.), 200μ. Μ.Α. (3.18.84 Α.Ρ.)

Μιχελιδάκη Ειρήνη: 100μ. Ελ. (1.22.67 Α.Ρ.), 50μ. Υπτ. (39.97 Α.Ρ.), 100μ. Υπτ. (1.27.55 Α.Ρ.)

Δαδούση Μαρίνα: 50μ. Ελ. (35.23), 100μ. Ελ. (1.19.39 Α.Ρ.), 100μ. Πρ. (1.58.75)

Αλεξανδρή Ειρήνη: 100μ. Ελ. (1.21.41), 200μ. Ελ. (2.57.69 Α.Ρ.), 200μ. Υπτ. (3.06.80 Α.Ρ.)

Ασημομύτη Εύα: 100μ. Ελ. (1.29.72 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (3.10.63 Α.Ρ.), 100μ. Υπτ. (1.45.30 Α.Ρ.)

Κοκοβάκη Αριστέα: 100μ. Ελ. (1.30.65), 200μ. Ελ. (3.14.22 Α.Ρ.)

Πλευράκη Ιωάννα: 50μ. Ελ. (40.07 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.27.37)

Βούρτση Ελευθερία: 50μ. Ελ. (40.42), 100μ. Ελ. (1.32.57 Α.Ρ.)

Βασιλειάδη Μαρίνα: 100μ. Ελ. (1.30.23), 200μ. Ελ. (3.10.05 Α.Ρ.), 100μ. Υπτ. (1.38.18 Α.Ρ.)

Βασιλειάδη Δέσποινα: 100μ. Ελ. (1.24.88 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (3.09.17 Α.Ρ.), 100μ. Υπτ. (1.35.21 Α.Ρ.)

Μαρή Θεανώ: 50μ. Ελ. (50.64 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.50.77 Α.Ρ.)

Φανουράκη Αφροδίτη: 50μ. Υπτ. (1.06.53 Α.Ρ.)

Ταμπακάκη Μαρία: 50μ. Ελ. (1.03.78 Α.Ρ.), 50μ. Πρ. (1.09.88 Α.Ρ.)

Αγωνιστικά

Αγόρια

Μπαλαμούτσος Νίκος (ΠΑΟΚ): 50μ. Ελ. (26.00), 50μ. Πρ. (31.04 Α.Ρ.), 100μ. Πρ. (1.11.03), 200μ. Μ.Α. (2.27.19)

Πετράκης Νίκος (ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ): 50μ. Ελ. (26.75 Α.Ρ.), 1.500μ. Ελ. (18.22.24 Α.Ρ.)

Χριστοφακάκης Αντώνης: 50μ. Ελ. (28.60 Α.Ρ.), 50μ. Υπτ. (35.92 Α.Ρ.), 100μ. Πρ. (1.24.37)

Σαββάκης Βασίλης: 100μ. Ελ. (1.01.38), 200μ. Ελ. (2.12.19)

Μαυρογιάννης Γιώργος: 50μ. Ελ. (28.40 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.01.60 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.14.44 Α.Ρ.)

Πετράκης Σπύρος: 50μ. Υπτ. (35.06 Α.Ρ.), 100μ. Υπτ. (1.17.06 Α.Ρ.), 200μ. Υπτ. (2.45.13 Α.Ρ.)

Κουμιανάκης Γιάννης: 50μ. Ελ. (29.63 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.06.24 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.29.39 Α.Ρ.)

Σταματάκης Μιχάλης: 50μ. Ελ. (30.70 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.06.21 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.26.70)

Μουλακάκης Ανδρέας: 50μ. Ελ. (32.81 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.11.86 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.35.16 Α.Ρ.), 50μ. Υπτ. (37.93 Α.Ρ.)

Μαρής Μάνος: 50μ. Ελ. (41.41 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.40.69 Α.Ρ.)

Πεδιαδιτάκης Λεωνίδας: 50μ. Ελ. (37.95 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.25.23 Α.Ρ.)

Βασιλάκης Γιώργος: 50μ. Ελ. (35.90), 100μ. Ελ. (1.18.88 Α.Ρ.)

Κορίτσια

Χριστοφακάκη Κάλλια (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ): 50μ. Ελ. (29.10), 100μ. Ελ. (1.01.55 Α.Ρ.), 1.500μ. Ελ. (19.42.44 Α.Ρ.)

Κανόγκα Κάλλια (ΟΣΦΠ): 50μ. Ελ. (30.30 Α.Ρ.), 400μ. Ελ. (4.45.33), 1.500μ. Ελ. (18.22.10)

Μουντουράκη Νίκη (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ): 50μ. Ελ. (30.91), 100μ. Ελ. (1.05.21), 800μ. Ελ. (10.06.97 Α.Ρ.)

Χιωτάκη Ελευθερία: 100μ. Ελ. (1.10.65 Α.Ρ.), 200μ. Πρ. (3.01.30)

Γενειατάκη Μιχαέλα: 100μ. Ελ. (1.08.54), 50μ. Πετ. (32.40 Α.Ρ.), 100μ. Πετ. (1.17.12 Α.Ρ.)

Παπουτσάκη Μαρία: 50μ. Πρ. (43.38), 100μ. Πρ. (1.34.24 Α.Ρ.), 200μ. Πρ. (3.20.92 Α.Ρ.)

Κυπραίου Στέλλα: 50μ. Ελ. (33.42 Α.Ρ.), 100μ. Ελ. (1.13.65 Α.Ρ.), 200μ. Ελ. (2.37.04 Α.Ρ.), 400μ. Ελ. (5.31.76)

Μαμάκη Μαρία: 50μ. Πρ. (42.27), 200μ. Πρ. (3.16.88 Α.Ρ.)

Κοκοβάκη Χρύσα: 50μ. Πρ. (42.86), 100μ. Πρ. (1.35.52 Α.Ρ.), 200μ. Πρ. (3.23.53 Α.Ρ.)

Πετράκης Σπύρος

Γιαννακάκης Μιχάλης